Szamba betonowe Gąbin

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Gąbin

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Mamy własne koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ekonomię oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.