Szamba betonowe Garwolin

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Garwolin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Garwolin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!