Szamba betonowe Glinojeck

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Glinojeck

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Glinojeck

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe szamba wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!