Szamba betonowe Góra Kalwaria

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Góra Kalwaria

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Góra Kalwaria

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!