Szamba betonowe Gostynin

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Gostynin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Gostynin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe szamba wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!