Szamba betonowe Iłża

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały i ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Iłża

Zapewniamy pełne usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne narzędzia oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić na opcję realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz średniej ilości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.