Szamba betonowe Kobyłka

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć trwały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kobyłka

Zapewniamy pełne usługi w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające wykonanie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na opcję wykonania budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty osobom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.