Szamba betonowe Łochów

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Łochów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Łochów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!