Szamba betonowe Łomianki

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać wytrzymały oraz przyjazny środowisku system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Łomianki

Oferujemy pełne prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.