Szamba betonowe Mordy

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać trwały i ekologiczny system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Mordy

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką pojemność najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.