Szamba betonowe Mrozy

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Mrozy

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Mrozy

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!