Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowy Dwór Mazowiecki

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!