Szamba betonowe Piastów

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały oraz ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Piastów

Oferujemy kompleksowe prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz opcję realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.