Szamba betonowe Pilawa

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć trwały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Pilawa

Oferujemy pełne usługi w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz podnośniki umożliwiające wykonanie wykopu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać na opcję realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość należy dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i średniej objętości ścieków, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.