Szamba betonowe Pionki

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Pionki

Oferujemy kompleksowe prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić na opcję realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz średniej ilości ścieków, które oni produkują. Razem z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.