Szamba betonowe Płońsk

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć trwały oraz ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Płońsk

Oferujemy pełne usługi w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i średniej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.