Szamba betonowe Podkowa Leśna

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Podkowa Leśna

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Podkowa Leśna

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!