Szamba betonowe Pruszków

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Pruszków

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pruszków

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!