Szamba betonowe Pułtusk

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Pułtusk

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pułtusk

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!