Szamba betonowe Serock

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Serock

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Serock

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!