Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sokołów Podlaski

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!