Szamba betonowe Szydłowiec

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Szydłowiec

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Szydłowiec

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!