Szamba betonowe Tarczyn

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały oraz ekologiczny sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Tarczyn

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, które oni produkują. Razem z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.