Szamba betonowe Tłuszcz

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Tłuszcz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Tłuszcz

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!