Szamba betonowe Węgrów

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Węgrów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Węgrów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!