Szamba betonowe Wyśmierzyce

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Wyśmierzyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wyśmierzyce

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!