Szamba betonowe Ząbki

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Ząbki

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ząbki

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!