Szamba betonowe Zakroczym

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz mieć wytrzymały i ekologiczny sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Zakroczym

Oferujemy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Mamy własne narzędzia oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić z uwagi oraz możliwość realizacji wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką wielkość najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz uśrednionej objętości nieczystości, które oni produkują. Razem z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.