Szamba betonowe Zielonka

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Zielonka

Oferujemy kompleksowe prace w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz dźwigi ułatwiające wykonanie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz opcję realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz średniej objętości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.