Szamba betonowe Żuromin

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Żuromin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Żuromin

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!