Szamba betonowe Zwoleń

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Zwoleń

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Zwoleń

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe zbiorniki wprost na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!