Szamba betonowe Gogolin

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Gogolin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Gogolin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!