Szamba betonowe Kietrz

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Kietrz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kietrz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!