Szamba betonowe Kluczbork

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kluczbork

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kluczbork

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!