Szamba betonowe Kolonowskie

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kolonowskie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kolonowskie

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!