Szamba betonowe Korfantów

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Korfantów

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej objętości nieczystości, które oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.