Szamba betonowe Leśnica

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Leśnica

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Leśnica

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!