Szamba betonowe Namysłów

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Namysłów

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać ekonomię oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką pojemność najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby osobom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.