Szamba betonowe Niemodlin

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Niemodlin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Niemodlin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!