Szamba betonowe Olesno

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Olesno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Olesno

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane szamba wprost na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!