Szamba betonowe Otmuchów

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Otmuchów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Otmuchów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!