Szamba betonowe Ozimek

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej pojemności i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Ozimek

Oferujemy kompleksowe usługi w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy własne narzędzia oraz dźwigi umożliwiające zrobienie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić na oszczędności oraz realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej objętości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.