Szamba betonowe Prószków

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny system przechowywania ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Prószków

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać na opcję realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej objętości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.