Szamba betonowe Prudnik

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć trwały oraz ekologiczny system przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Prudnik

Zapewniamy kompleksowe prace w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi umożliwiające zrobienie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać ekonomię oraz opcję wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz średniej objętości ścieków, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.