Szamba betonowe Wołczyn

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Wołczyn

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wołczyn

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!