Szamba betonowe Brzostek

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz posiadać wytrzymały oraz ekologiczny sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Brzostek

Zapewniamy kompleksowe usługi w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ekonomię oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.