Szamba betonowe Brzozów

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Brzozów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Brzozów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!