Szamba betonowe Cieszanów

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Cieszanów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Cieszanów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!