Szamba betonowe Dukla

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Dukla

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dukla

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!