Szamba betonowe Dynów

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Dynów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dynów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe zbiorniki wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!